+420 774 793 856 info@sumbark.net
Kuki TV

 

Kuki TV je nový vzhled naší televize, který si oblíbíte. Je jednoduchý na ovládání, vypadá stejně v televizi, v mobilu i v tabletu a budete jej mít stále u sebe. A protože chceme, abyste byli s Kuki kamarádi, bude Vám tykat. Snad to nebude vadit.

Ahoj, jsem Kuki a budu Tě bavit

Další videonávody ke Kuki najdeš na youtube.

Chci být stále s Tebou

Rozumím si s každou telkou, tabletem i chytrým telefonem. A že tady běží fotbal, tam dávají film a jinde bezva dokument? Žádný problém, zmáknu několik zařízení najednou! Chceš, abych se Ti předvedla v celé kráse? Na AppStore nebo zGoogle Play si stáhni aplikaci Kuki, díky které budu pořád s tebou.

 

Podrobný program vždy u sebe

Víš co? Ten časopis s TV programem nech na stole. Pro Tebe mám něco extra – interaktivní přehled stanic i pořadů! Můžeš si vybírat, navolit upozornění, můžeš se nad nabídkou radovat i rozčilovat – prostě všechno, co tě napadne. Provedu Tě programovou nabídkou s kompletními informacemi o pořadech či filmech, včetně přehledu pořadů na pár týdnů dopředu..

  videonávod: Programový průvodce

Nahrávám filmy i seriály

Máš u mě všechno bezpečně schované. Kdybych se náhodou vykoupala ve vodě či přišla k jiné újmě, Ty o nic nepřijdeš. A věř mi, nesnáším fronty, proto ze všech kanálů nahrávám najednou. Na začátku si pamatuji několik hodin, ale ráda si zapamatuji i několik dní. Záleží jen na Tobě, jak moc chceš, abych byla chytrá.

  videonávod: Nahrávám seriály

Neboj, ovládání je snadné

Zmáknout mě je hračka, k ovládání Ti stačí pár tlačítek. Dokážu být přísná a nastavit uzamknutí obsahu. Jsem i vzdělaná, umím několik jazyků. Ukážu Ti více titulkových stop najednou. Jsem jednoduše natolik vychytaná, aby Tě telka bavila!

Chceš mě poznat ještě více?

    • Tak si objednej služby ŠumbarkNET a už zítra můžu být u Tebe doma
    • Připravila jsem pro Tebe i krátké videonávody
    • A nezapomeň si stáhnout mé aplikace